ZHWCOMM 50PCS 2 v 2 iz Optičnih vlaken za Varstvo polje/Spustite kabel za varstvo polje/heat shrink cevi za zaščito vlaken splice pladenj

€19.44
Na zalogi
Hitra dostava
Trgovina:
  • Številka Modela: Optični Varstvo polje
  • kraj izvora: Kitajska
  • Uporaba: FTTH FTTB FTTX Omr
  • barve: Bela
  • Blagovna Znamka: ZHWCOMM
  • Matterial: ABS Plastike

ZHWCOMM 50PCS 2 v 2 iz Optičnih vlaken za Varstvo polje/Spustite kabel za varstvo polje/heat shrink cevi za zaščito vlaken splice pladenj

Slike

Internation da kupec je odgovoren za kakršne koli veljavne uvozne dajatve in lokalnih davkov.Prosimo, preverite pri vašem carinski pred nakupom.Odpremo in Ravnanje I ladja v roku 3 delovnih dan po prejemu plačila.Vsak element je opremljen skrbno, da poskrbite, da pride do vas v odličnem stanju.Ladje po vsem svetu traja približno 16-28 delovne dni s številko za sledenje brezplačno.Bomo ladja ta element s HONGKONG POST,Običajno to traja približno 15-30 delovnih dni do Cilja ,smo tudi lahko ladje v to postavko z EMS, DGM,PAKTA za stabilnost in rast,CPAP, da wordwide.Seveda ,smo lahko v skladu z zahtevo stranke, ladje blaga, za druge načine,vendar je tovorni promet je treba plača kupec .

Pon. pošiljanje in Vračilo območju, Če niste prejeli parceli presega 35 dni ali ste prejeli poškodovan element ali napačen element, pls stik z mano preko e-poštno storitev, in obljubljam, ko je situacija potrjena, bomo poslati ali vračilo vas.To je odgovornost stranke, da plača za povratni ladijski promet pristojbina pod nobenim pogojem.In ne bomo sprejeli vrnitev aplikacija, ko je zunaj 14 dneh po prejemu pošiljke.In pls zagotoviti, da se vrnete element, ki bi moral biti na prvotno stanje.Pišite Mi, Naše podjetje je strokovno fabrika v svjetlovodni opreme več kot sedem let,smo prepričani, bodo naši izdelki izpolnjujejo u.Jaz bom tukaj in rešiti vse težave,torej vabljeni, da me kontaktirate kadarkoli.In obljubim, da ga bom za odgovor se vam v 24 delovnih delovni čas.Naš cilj je zadovoljiti vas kot kupca in v zameno ohranitev ugleda.

 

Podobni izdelki

NF-822 Multi-Funkcijska Vrstica Iskalnik 220V Network Cable Tester NF-819 NF-820 NF-823
€53.70
POSLANCI M-4 High End 3.5 mm do 2 RCA Avdio kabel 6N OFC HiFi 99.9997% 24K pozlačeni Priključite kabel Zvočnikov Brezplačna Dostava
€23.21
10PCS FTTH orodje za optično lasersko Pero VFL 30mW 30km svjetlovodni vizualne napake lokator,fiber optic cable Test Laser 650nm
€149.20
50/100 kozarcev SMA Prah skp za SMA svjetlovodni adapter kovinski prah kritje za SMA ftth spojnik del zaščitni pokrov brezplačna dostava
€32.99
5pcs/veliko 3M svjetlovodni Patch Kabel OM3 10G 50/125 SC-LC Duplex Multimode 2 mm
€12.43
AUA veleprodajna cena 10mw Rdečo Lasersko Svetlobo Fiber Optic Cable Tester LC/SC/FC/ST Konektor Kabel za Lasersko Optični Tester 10KM
€12.67
50mW 10mw 30mw Dolge Razdalje Rdeč Laserski Svetlobni Vir VFL Optical Fiber Optic Cable Tester, Kovinsko Ohišje 50mw Vizualne Napake Lokator
€23.13