KL51 optični spojnik vlaken V-utor golimi optični priključek Jilong KL-51 V-utor Vlaken

€104.44
Na zalogi
Hitra dostava
Trgovina:
  • Poreklo: CN(Izvora)
  • Številka Modela: KL510
  • Blagovna Znamka: VIJEI

Ker International Express ne more poslati tekočine, Tako da smo lahko samo odstranite vlakna ujemanje tekočina za pošiljanje blaga,

 

Podobni izdelki

POSLANCI M-4 High End 3.5 mm do 2 RCA Avdio kabel 6N OFC HiFi 99.9997% 24K pozlačeni Priključite kabel Zvočnikov Brezplačna Dostava
€23.21
10-230pcs/veliko Debelo Mini Jeklene Cevi, Optično PLC Splitter 1x8 svjetlovodni PLC Razdelilnik brez Priključek
€20.72
10PCS FTTH orodje za optično lasersko Pero VFL 30mW 30km svjetlovodni vizualne napake lokator,fiber optic cable Test Laser 650nm
€149.20
2PCS Eno Kliknite Čiščenje Pero Vlaken Čistilo 1.25 mm LC 2,5 mm SC za vlakna, optični spojnik SC FC ST Univerzalni Priključek ftth orodja
€17.24
50/100 kozarcev SMA Prah skp za SMA svjetlovodni adapter kovinski prah kritje za SMA ftth spojnik del zaščitni pokrov brezplačna dostava
€32.99
5pcs/veliko 3M svjetlovodni Patch Kabel OM3 10G 50/125 SC-LC Duplex Multimode 2 mm
€12.43
AUA veleprodajna cena 10mw Rdečo Lasersko Svetlobo Fiber Optic Cable Tester LC/SC/FC/ST Konektor Kabel za Lasersko Optični Tester 10KM
€12.67
KEXINT svjetlovodni Patch Kabel 3m z Hua Wei Priključek 3,0 mm SC/APC , IP68 / 5Pieces
€81.80